Правозахисний центр «Принцип»
#військові
Мета: інструмент, який допоможе військовим, ветеранам та їхнім родинам зорієнтуватися в базових юридичних питаннях, етапах шляху пораненого, підкаже контакти, до яких можна звернутися. Наприклад, навіщо потрібна довідка про обставини травми і як скласти рапорт про її отримання.
Юридична Сотня
#військові
Мета: надання безоплатної правової допомоги з військового права:● правові консультації з питань проходження військової служби, надання/отримання статусу та отримання пільг відповідно до статусу;● підтримка в питаннях доступу до вторинної правової допомоги;● складання індивідуальних документів правового характеру та зразки таких документів, а саме: заяви, скарги, рапорти, запити, звернення та інші документи правового характеру в досудовому порядку.
Як отримати допомогу: зателефонувати на гарячу лінію 0 800 308 100.
ЮрШтаб
#військові #цивільні
Мета: надання безкоштовної правової допомоги українцям з питань, що актуальні під час війни:● мобілізація, військова служба: статус, права, обов'язки, гарантії осіб, що беруть участь у військових діях;● внутрішньо переміщені особи: отримання статусу, виплати, інша допомога;● бізнес в умовах війни: договірні відносини, податки, реєстрація та релокація;● трудові відносини: права та обов'язки працівників та роботодавця, гарантії, можливості в умовах воєнного стану;● імміграційні питання ВБ: консультують британські юристи українською та англійською мовами;● українці закордоном, сімейні питання, благодійна та гуманітарна допомога.
Консультації безкоштовні та анонімні.
Як отримати допомогу: написати питання в телеграм бот @ua_law_help_bot.
Ветеранський фонд «Після Служби»
#військові
Мета: юридичний супровід, допомога у працевлаштуванні та оплата освітніх курсів.
Також фонд допомагає у лікуванні важких поранень та бойових травм, включаючи щелепно-лицеві травми і опіки, пропонує послуги реабілітації та психологічної допомоги. Лікування проводиться в клініках-партнерах. Покриваються лише послуги лікарень.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Юридичні консультації від УВФ
#військові
Мета: Український ветеранський фонд надає безкоштовні юридичні консультації для ветеранів та їхніх родин. Консультація проходить у письмовій формі.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Юридичні консультації від БО VESTA
#військові #цивільні
Мета: надання безкоштовних юридичних консультацій військовим, ветеранам, їхнім рідним та сім'ям загиблих і зниклих безвісти.
Як отримати допомогу: написати в Instagram або Telegram.
Безоплатна правова допомога
#військові #цивільні
Мета: надання безоплатної правової допомоги - адміністративні, сімейні питання, оформлення пільг та виплат, оскарження дій чи бездіяльності військової частини, розв’язання інших правових проблем, у тому числі в судовому порядку.
Хто може отримати допомогу: ● внутрішньо переміщені особи;● малозабезпечені люди;● люди з інвалідністю;● ветерани війни та члени сімей загиблих ветеранів війни;● потерпілі від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту;● постраждалі від домашнього насильства;● діти.
Як отримати допомогу: ● зателефонувати до контактного центру;● зателефонувати з Telegram;● написати в Telegram бот;● звернутися до найближчого бюро правничої допомоги, адреси доступні на сайті.
Місцезнаходження: онлайн та різні міста України.
Юридичні консультації від Тедєєвої Олександри та БО "УКРАЇНСЬКИЙ БФ ТЕДЄЄВОЇ ОЛЕКСАНДРИ"
#військові
Мета: допомогти військовослужбовцям отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються проходження військової служби, лікування, виплат, відпусток тощо, а також допомогти правильно скласти необхідні документи та отримати необхідний результат.
Як отримати допомогу: написати в Instagram або в Telegram.
Місцезнаходження: онлайн.
Сильні
#цивільні
Мета: надання конфіденційної та безоплатної допомоги людям, які постраждали від сексуального насильства під час повномасштабної війни. Незалежно від віку, статі, гендеру, віросповідання чи сексуальної орієнтації людини, яка звертається по підтримку. А також – незалежно від того, хто скоїв насильство: військовий чи цивільний. Команда надає медичну, психологічну та юридичну допомогу.
Як отримати допомогу: написати в телеграм або заповнити форму.
Марш жінок
#цивільні
Мета: надання юридичних консультацій (в текстовому форматі) з таких питань:● домашнє насильство;● сексуальне насильство, зґвалтування; ● державний соціальний захист: отримання статусу малозабезпеченої родини, соціальної допомоги для родини і т.д.; ● розлучення, аліменти, позбавлення батьківських прав.
Марш жінок також пропонує гуманітарну, психологічну допомогу, проживання для жінок-ВПО та дітей у прихистках (деталі на сайті та в Instagram).
Як отримати допомогу: заповнити анкету.