Дізнатися більше про підготовку, фінансування та місце протезування: перейти.
Нижче наведені програми протезування від різних благодійних фондів.
Готові до протезування
#військові #цивільні
Мета: підготовка військових та цивільних, що втратили кінцівки до подальшого протезування:● первинний огляд лікаря та визначення обсягів лікування;● передопераційна підготовка та реконструктивно-пластична операція на ампутаційних куксах;● медикаментозне забезпечення, заняття з реабілітологом;● online підтримка пацієнта лікуючим лікарем.
Як отримати допомогу: заповнити анкету та надати документи, вказані на сайті.
Місцезнаходження: Київ.
Future for Ukraine
#військові
Мета: протезування та реабілітація за кордоном у клініках MCOP (Вашингтон). Фонд FFU також бере на себе усі витрати на оформлення документів, переїзд та проживання учасників програми на час їх перебування за кордоном.
Як отримати допомогу: написати на пошту.
Місцезнаходження: Вашингтон (США).
Superhumans
#військові #цивільні
Мета: надання допомоги у протезуванні, реабілітації та психологічній підтримці постраждалим від війни дорослим і дітям.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Місцезнаходження: Львівська область.
Protez Foundation
#військові #цивільні
Мета: допомога українським військовим та цивільним, які втратили кінцівки під час війни, в отриманні безкоштовного якісного протезування в Україні або США. Фонд покриває всі фінансові потреби : візові збори, проживання та протезування. Опинившись в США, волонтери приймають пацієнтів і допомагають з базовою орієнтацією, матеріально-технічною та психологічною підтримкою.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Місцезнаходження: Київ, Свалява (Закарпатська обл.), США.
БФ «Громадянин»
#військові
Мета: надання комплексної допомоги військовим з ампутаціями в найсучаснішому протезуванні, фізичній та психологічній реабілітації, навчанні.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Місцезнаходження: різні міста України.
Revived Soldiers Ukraine
#військові
Мета: безкоштовне протезування в США для українських військовослужбовців. Фонд покриває витрати на переїзд, проживання, харчування.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Місцезнаходження: США.
Kind Deeds
#військові
Мета: протезування для військовослужбовців, які втратили кінцівки. Спочатку лікування проходить в Україні, а потім пацієнти відправляються до США для отримання протезів та реабілітації у Нью-Йорку. Лікування, реабілітація, проживання, харчування та переліт забезпечує організація.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Місцезнаходження: Україна та Нью-Йорк (США).
U+ help
#військові #цивільні
Мета: лікування, протезування та реабілітація для військових та цивільних. Напрямки роботи:● хірургія (реконструктивно-відновна, травматологія та ортопедія);● протезування кінцівок;● фізична реабілітація;● психо-соціальна підтримка;● слухопротезування. Також центр допомагає з працевлаштуванням після реабілітації.
Як отримати допомогу: зібрати документи та заповнити анкету. Необхідні документи:● для цивільних: паспорт та за наявністю довідка про місце проживання;● для військових: паспорт, статус УБД, військовий квиток, форма №5/форма №100 та за наявністю медичні виписки, довідка ВЛК.
Місцезнаходження: Київ, Львів, Дніпро, Одеса.
Life Bridge Ukraine
#військові #цивільні
Мета: протезування для військових та для дітей, які постраждали внаслідок війни.
Як отримати допомогу: написати на електронну пошту та додати фото травми.
Місцезнаходження: Німеччина.
Адаптивні Тренування Ветеранів
#військові
Мета: платформа з онлайн-тренуваннями, які розроблені спеціально для трьох категорій ветеранів: ● ветерани з ампутацією нижньої кінцівки або користувачі ортезів;● ветерани з ампутацією верхньої кінцівки;● ветерани, що є користувачами крісла колісного.
Програма тренувань розрахована на 6 місяців. Протягом цього часу ви маєте доступ до онлайн бібліотеки тренувань.
Після подачі заявки тренер проведе з вами консультацію і запропонує адаптований до вашої ситуації план тренувань. Також ви матимете можливість регулярно спілкуватися з тренером, щоб відслідковувати прогрес та отримувати рекомендації.
Частіше за все ці тренування ветерани починають після протезування та первинної реабілітації. Але якщо ви ще тільки чекаєте протез, то можете також подати заявку, для вас сформують спеціальний план тренувань.
Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.
Місцезнаходження: онлайн.