Психологічна допомога

Лінія підтримки для чоловіків

#військові #цивільні

Мета: надання анонімної, безкоштовної та цілодобової психологічної допомоги чоловікам. Коли варто телефонувати:● почуваєтеся погано, хоча фізичного болю немає;● хочете позбутися залежності, але не можете;● спалахи гніву, за які соромно;● вам самотньо, не можете позбутися відчуття тривоги;● негаразди в стосунках;● хворіє близька людина;● і щодо будь-яких інших питань, що змушують вас переживати чи нервуватися.

Як отримати допомогу: зателефонувати 2345.

Місцезнаходження: онлайн.

    з мобільного 2345 (безкоштовно та цілодобово)

Центр психологічної реабілітації «TMS REHABILITATION»

#військові #цивільні #волонтери

Мета: надання безкоштовної психологічної допомоги захисникам та захисницям, їхнім сім’ям; волонтерам; жінкам, які постраждали від війни. Формати консультацій:● онлайн;● офлайн в Києві або Одесі;● групові сесії;● консультації в шпиталях;● телефонні консультації;● мобільні консультації (виїзди на місце перебування бригад);● індивідуальні та сімейні консультації.

Як отримати допомогу: написати в Instagram, Facebook або заповнити форму для реєстрації на групу підтримки.

Місцезнаходження: онлайн, Київ, Одеса.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ (лінія психологічної підтримки військових та їхніх близьких)

#військові

Мета: надання безкоштовних консультацій військовим та близьким військових, аби допомогти впоратися з емоціями та переживаннями у зв'язку із повномасштабною війною. Також фонд організовує групи психологічної підтримки військовослужбовців та дружин, чиї чоловіки служать (реєстрація на сайті).

Як отримати допомогу: зателефонувати 5522 та обрати 2.

Місцезнаходження: онлайн.

Лінія запобігання самогубствам Lifeline Ukraine

#військові

Мета: надання підтримки військовим та членам їх родин, які відчувають суїцидальні думки або емоційну кризу.

Як отримати допомогу: зателефонувати на гарячу лінію 7333 або зв'язатися через функцію чату на веб-сайті, через Facebook Messenger або через Telegram.

Місцезнаходження: онлайн.

Гарячі лінії психологічної допомоги

#військові #цивільні

0 800 33 20 29 - Лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду при Мінветеранів (цілодобово, дзвінки безкоштовні);0 800 100 102 - Лінія Національної психологічної асоціації (10:00-20:00 щодня, дзвінки безкоштовні);

1547 - Гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та домашньому насиллю;0 800 500 335, 116 123, для дітей та молоді: 0 800 500 225, 116 111 - Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації ГО «Ла Страда-Україна» (цілодобово, дзвінки безкоштовні);

0 800 211 444 - Лінія емоційної підтримки МОМ (Міжнародна організація з міграції) (10:00-20:00 щодня, дзвінки безкоштовні).

    08


Групи підтримки від Veteran Hub

#військові #цивільні

Мета: організація онлайн та офлайн груп підтримки для ветеранів/ок, захисників, захисниць та їх близьких:● онлайн-групи підтримки для родин безвісти зниклих воїнів;● групи підтримки для ветеранів/ок та захисників/иць. Онлайн або офлайн у Києві;● групи підтримки для дівчат, які чекають. Офлайн у Києві або у Вінниці;● онлайн-групи підтримки для партнерок захисників, матерів військових та родин полонених і зниклих безвісти;● групи підтримки сімей загиблих. Онлайн або офлайн у Києві.

Тут ви зможете поділитись з іншими своїми переживаннями та отримати підтримку. Зустрічі спрямовані на краще розуміння себе та процесів, які зараз із вами відбуваються.

Як отримати допомогу: заповнити анкету на одну з груп підтримки.

Місцезнаходження: онлайн, Київ, Вінниця.

Київський міський кризовий центр «Соціотерапія»

#військові #цивільні

Мета: центр для проходження психологічної реабілітації - групові психотерапії, психотренінги, групи тілесної терапії, індивідуальні психологічні консультації, арт терапії та фільмотерапії.
Центр працює з різними наслідками психологічної травми, які включають в себе: нав’язливі страхи, тривога, фобії, хронічний стрес, відчуття постійної напруги, неможливість пережити горе втрати, депресивний стан, почуття провини, сорому, нав’язливе роздратування, немотивована агресія, проблеми соціальної̈ дезадаптації та інші наслідки травми через воєнні дії в Україні.

Програма центру розрахована на один місяць стаціонарного перебування (при необхідності, з можливістю продовження терміну) та є повністю безкоштовною включно з проживанням в центрі та трьохразовим харчуванням.

Як отримати допомогу: зателефонувати або приїхати в центр для очної індивідуальної бесіди (центр зберігає повну анонімність пацієнтів).

Місцезнаходження: Київ.

Ветеранський фонд «Після Служби»

#військові

Мета: лікування важких поранень та бойових травм, включаючи щелепно-лицеві травми і опіки, реабілітація, психологічна допомога. Лікування проводиться в клініках-партнерах. Покриваються лише послуги лікарень.

Фонд також пропонує юридичний супровід, допомагає у працевлаштуванні та оплачує освітні курси.

Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.

Місцезнаходження: різні міста України.

Психологічні консультації від БО VESTA

#військові #цивільні

Мета: надання безкоштовних індивідуальних консультацій з психологом військовим, ветеранам, їхнім рідним та сім'ям загиблих і зниклих безвісти. Програма включає 15 сесій протягом трьох місяців.Проведення груп підтримки для колишніх військовополонених, для близьких військовополонених, для близьких загиблих та зниклих безвісти.

Як отримати допомогу: заповнити анкету.

Місцезнаходження: онлайн.

Online-Клініка Скрипника Є.В.

#військові

Мета: надання безкоштовних онлайн-консультацій від лікарів-психіатрів - порада, поновленням рецепту, отримати другу думку тощо.

Як отримати допомогу: написати в Телеграм +380665691677.

Місцезнаходження: онлайн.

Психологічне розвантаження із застосуванням іповенції (взаємодія з кіньми)

#військові

Мета: одноденна програма психологічного розвантаження для військових із застосуванням іповенції (використання взаємодії “людина-кінь” для покращення психоемоційного стану людини). Кожна група (10-14 військових) проводить на стайні цілий день, знайомиться з кіньми і особливостями їх утримання, налагоджує контакт з тваринами, вчиться взаємодіяти з кіньми з землі та верхи.

Як отримати допомогу: написати в соціальні мережі або месенджери.

Місцезнаходження: Харків.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ (лінія психологічної підтримки цивільних)

#цивільні

Мета: надання безкоштовних консультацій усім, кому тривожно і хто не може самотужки впоратись з емоціями та стресом у зв'язку із повномасштабною війною.

Як отримати допомогу: зателефонувати 5522 та обрати 1.

Місцезнаходження: онлайн.

Кол-центр #ВАРТОЖИТИ (лінія психологічної підтримки онкопацієнтів)

#цивільні

Мета: надання безкоштовних консультацій онкопацієнтам, родичам чи колегам онкохворого, усім, хто страждаєте канцерофобією. Також фонд організовує групи психологічної підтримки онкопацієнтів (реєстрація на сайті).

Як отримати допомогу: зателефонувати 5522 та обрати 1.

Місцезнаходження: онлайн.

Gіdna

#цивільні

Мета: надання професійної психологічної допомоги жінкам, які пережили сексуальне насильство від російських військових. Організатор проекту - фонд Future For Ukraine.Кожна жінка, яка звернеться до фонду отримає курс із 10 безкоштовних анонімних консультацій, що допоможуть повернути психологічну стійкість та відчуття контролю над власним життям.

Як отримати допомогу: заповнити анкету на сайті.

Місцезнаходження: онлайн.

Сильні

#цивільні

Мета: надання конфіденційної та безоплатної допомоги людям, які постраждали від сексуального насильства під час повномасштабної війни. Незалежно від віку, статі, гендеру, віросповідання чи сексуальної орієнтації людини, яка звертається по підтримку. А також – незалежно від того, хто скоїв насильство: військовий чи цивільний. Команда надає медичну, психологічну та юридичну допомогу.

Як отримати допомогу: написати в телеграм або заповнити форму.

Місцезнаходження: онлайн та різні міста України.

Центр ментального відновлення «Незламна»

#цивільні

Мета: надання психологічної допомоги для жінок та їхніх дітей - індивідуальні консультації психолога або психіатра, групова терапія, групи підтримки, арттерапія, тілесна терапія, тілесні групи (йога, пілатес, когерентне дихання, Фельденкрайз, майндфулнес).

Як отримати допомогу: ● залишити заявку на консультацію;● зустріч-знайомство, складання індивідуального плану;● підбір психолога, групи чи діяльності;● вибір часу для отримання послуг;● візити до Центру (чи онлайн-заходи) згідно з індивідуальним планом.

Місцезнаходження: онлайн та Київ.

SafeWomenHUB

#цивільні

Мета: надання безоплатних консультацій психологів постраждалим від війни жінкам та дівчатам.

Як отримати допомогу: написати в дірект Instargam @safewomanhub або написати/зателефонувати психологу.

Місцезнаходження: онлайн.

    контакти психологів (з 9:00 до 18:00 понеділок – п'ятниця):● Юлія Мудра +38 066 912 90 96● Тетяна Франчук +38 066 908 02 41● Анастасія Чернявська +38 063 799 47 60● Інна Михальова +38 093 077 28 15● Олександра Семен +38 068 674 18 18● Ольга Волинець +38 093 876 20 24● Анастасія Котельник +38 097 460 92 84

Група психологічної підтримки для жінок

#цивільні

Мета: ветеранський фонд “Після служби” організовує закриту групу підтримки для дівчат і жінок, які чекають.

Як отримати допомогу: заповнити анкету.

Місцезнаходження: Київ.

Коханий, я живу!

#цивільні

Мета: надання психологічної підтримки для жінок, які втратили своїх чоловіків на війні: групові сесії з психологом, фізичні та артактивності.

Як отримати допомогу: заповнити анкету.

Місцезнаходження: Запоріжжя.

Психологічна допомога від БФ "Право на захист"

#цивільні

Мета: надання безоплатної психологічної допомоги ВПО та постраждалим від воєнних дій в Україні.

Як отримати допомогу: заповнити анкету або зателефонувати.

Місцезнаходження: онлайн або офлайн у таких містах: Київ, Полтава, Чернігів, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Павлоград, Миколаїв, Одеса, Чернівці, Житомир.

Марш жінок

#цивільні

Мета: надання психологічної допомоги жінкам - психологічні консультації текстом в Telegram або до 7-ми консультацій в іншому форматі (відеозвінок тощо).

Марш жінок також пропонує гуманітарну, юридичну допомогу, проживання для жінок-ВПО та дітей у прихистках (деталі на сайті та в Instagram).

Як отримати допомогу: написати в Telegram бот.

Місцезнаходження: онлайн.